Nasze apartamenty Sopot

Głównym celem, który sobie obraliśmy było stworzenie komfortowych warunków do wypoczynku. Z tego względu wszystkie osiem apartamentów, którymi dysponujemy na terenie całego Sopotu cechuje niesamowita aranżacja, jak i wyposażenie, które jest doskonałej jakości. Każdy apartament nad morzem ma unikalny wystrój, ponadto wyposażony jest w aneks kuchenny, łazienkę, darmowy internet i wygodne łóżka, które są podstawą dobrego wypoczynku. Połączenie wygody i niesamowitej aranżacji sprawiło, że każdy znajdzie u nas idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

 

Apartamenty, którymi dysponujemy znajdują się na Osiedlu Sopocki Parkur II, przy ulicy Bohaterów Monte Casino, nieopodal sopockiego hipodromu, nieopodal deptaku zwanego popularnie "Monciakiem", a pozostałe apartamenty mieszczą się w samym centrum Sopotu.

Jak mogą Państwo zauważyć oferujemy bardzo szeroki wybór apartamentów. Jest to doskonały powód do tego, aby spędzić wymarzone wakacje nad morzem. Ponadto luksusowe apartamenty znajdują się w małej odległości od morza, co jest kolejnym atutem naszej oferty. Spędzając wakacje w Sopocie można podziwiać statki i jachty, a widok na morze z okien naszych apartamentów jest przysłowiową "wisienką na torcie". My, jako właściciele luksusowych apartamentów do wynajęcia zapewniamy naszym gościom niezapomniane wrażenia, które z pewnością będziecie długo wspominać. Jesteśmy przyjaźni dla rodzin, więc mile widziane są również dzieci, dla których również przygotowaliśmy sporo atrakcji jak np., plac zabaw.

Wynajem luksusowych apartamentów w Sopocie to także sposób na zadbanie o kondycję. Z pewnością spacery na plażę czy też wyjścia na miasto będą doskonałą formą aktywności fizycznej podczas wakacji.

Jeśli chcą Państwo spędzić wakacje nad morzem to warto wybrać apartamenty, które Państwu oferujemy, ponieważ mają one zróżnicowane wykończenie i wyposażenie. Sprawi to, że z pewnością znajdą Państwo u nas apartament, którego właśnie szukacie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.