Nasze apartamenty Sopot

Głównym celem, który sobie obraliśmy było stworzenie komfortowych warunków do wypoczynku. Z tego względu wszystkie osiem apartamentów, którymi dysponujemy na terenie całego Sopotu cechuje niesamowita aranżacja, jak i wyposażenie, które jest doskonałej jakości. Każdy apartament nad morzem ma unikalny wystrój, ponadto wyposażony jest w aneks kuchenny, łazienkę, darmowy internet i wygodne łóżka, które są podstawą dobrego wypoczynku. Połączenie wygody i niesamowitej aranżacji sprawiło, że każdy znajdzie u nas idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Czytaj więcej: Nasze apartamenty Sopot

Luksusowy apartament – alternatywa dla hotelu

mewa-mPrzed wyjazdem na wczasy do miast Trójmiasta każdy staje przed dylematem noclegu. Do wyboru jest kilka opcji, między innymi hotele i apartamenty. Okazuje się, że ta druga opcja stała się bardziej atrakcyjna, głównie dlatego, że nie jest tak droga jak by się mogło wydawać.

Czytaj więcej: Luksusowy apartament – alternatywa dla hotelu

Sopot i jego atrakcje

sopot-mSpacer po Monciaku, wizyta w Krzywym Domku lub wypoczynek na pobliskich plażach - oto walory, dzięki którym Sopot już dawno zyskał uznanie w oczach miłośników nadmorskich atrakcji. Turystyka w tym mieście od lat odgrywa bardzo ważną rolę, a wycieczki po mieście i jego najbliższej okolicy cieszą się sporym zainteresowaniem. Co warto wiedzieć o tym mieście? Jakie atrakcje turystyczne czekają tu na osoby spragnione zabawy i wakacyjnego wypoczynku?

Czytaj więcej: Sopot i jego atrakcje

Gdańsk: co warto zobaczyć w mieście Neptuna?

gdansk-mKojarzony ze słynną fontanną Neptuna, jest miastem wyjątkowo atrakcyjnym dla turystów. Gdańsk to piękna zabudowa oraz ciekawe placówki muzealne, dzięki którym wycieczki po jego terenie mogą się dla każdego miłośnika historii okazać wspaniałą przygodą. Które z tak licznych atrakcji tego miasta zasługują na szczególne wyróżnienie?

Gdańsk to przede wszystkim słynna Droga Królewska. Jej pokonanie to najlepsza szansa na ujrzenie najpiękniejszych zabytków miasta. Przy ulicach Długiej oraz Długi Targ skupiły się najpiękniejsze bramy i miejskie kamienice, będące najlepszym dowodem na zamożność dawnych kupców. Mury miejskie oraz dawne baszty przyciągają uwagę, podobnie zresztą jak wspaniały ratusz czy jedna z najpiękniejszych świeckich budowli Gdańska – Dwór Artusa.

Czytaj więcej: Gdańsk: co warto zobaczyć w mieście Neptuna?

Zapraszamy do Trójmiasta

gdynia-mW czasie wakacji na miejsce wypoczynku wybierane są najczęściej typowe i raczej niewielkie miejscowości nadmorskie z dużą ilością ośrodków wczasowych i bliskością plaży. Trudno się temu dziwić, gdyż wczasy nad Bałtykiem wybierają głównie mieszkańcy miast, chcący odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Dla bardziej wymagających turystów, oferta takich miejscowości może być jednak zbyt uboga. Również w przypadku niepogody dla wielu może zabraknąć pomysłów na spędzanie czasu. Brak muzeów, kina, teatrów oraz innych typowych dla większych miast rozrywek może być odczuwalny zwłaszcza w trakcie deszczu.

Czytaj więcej: Zapraszamy do Trójmiasta